Language

  1. O dostępność miejsc noclegowych prosimy dowiadywać się telefonicznie lub mailowo. Na dole strony znajduje się formularz, poprzez który również można wysłać zapytanie o rezerwację.
  2. Po dokonaniu rezerwacji należy wpłacić zadatek na podane niżej konto bankowe w terminie do 7 dni po potwierdzeniu przez nas rezerwacji. Kwota zadatku wynosi równowartość opłaty za pierwszą dobę pobytu. W przypadku odwołania rezerwacji możliwy jest zwrot zadatku zmniejszonej o 10 % wartości jedynie w sytuacji gdy nastąpi to do trzech tygodni przed planowanym terminem przyjazdu. W innej sytuacji zadatek jest bezzwrotny.
  3. W przypadku rezerwacji na jedną noc pobierana jest opłata z góry (cała kwota za nocleg). W przypadku odwołania rezerwacji na jedną noc możliwy jest zwrot wpłaty  zmniejszonej o 10 % wartości jedynie w sytuacji gdy nastąpi to do trzech tygodni przed planowanym terminem przyjazdu. W innej sytuacji wpłata  jest bezzwrota.
  4. W przypadku niestawienia się w wybranym terminie, rezerwacja jest anulowana, a wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

 

Na sezon letni warto rezerwować miejsca ze sporym wyprzedzeniem ponieważ w lipcu, sierpniu oraz wrześniu dużo osób chodzi po Tatrach i  zainteresowanie noclegiem jest wówczas największe.

 

Rezerwacja

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku okresu sylwestrowego, weekendu majowego oraz Bożego Ciała. Pozostałe terminy są najczęściej mniej oblegane, ale również namawiamy do wcześniejszej rezerwacji.

 

W przypadku braku miejsc na łóżkach, w wyjątkowych sytuacjach, gdy ze względu na porę, trudne warunki pogodowe itp. turysta nie ma możliwości bezpiecznego dotarcia do innego obiektu noclegowego umożliwiamy pozostanie w schronisku na noc i korzystanie z jego infrastruktury w cenie 20 zł.

 

Zapytania o rezerwacje prosimy kierować na adres mail: rezerwacje@piecstawow.pl

W mailu prosimy podać:

  • datę przyjazdu
  • datę wyjazdu
  • telefon kontaktowy
  • ilość osób
  • typ pokoju (2,4,7,8 lub 10 osobowy)
  • nazwisko na jakie ma zostać zrobiona rezerwacja

W związku z wysokogórskim charakterem naszego Schroniska i różną jakością połączeń internetowych i telefonicznych, zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia na ww. maile w czasie 24h. Dziękujemy za zrozumienie.